Amacımız ve Üyelerimizden Beklentilerimiz

Yazılım Paylaşım Forumu'nun kuruluş amacı ve üyelerinden isteklerinin açıklamasıdır.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
volkantasci
Site Admin
Mesajlar: 28
Kayıt: Cum May 10, 2019 7:26 pm
İletişim:

Amacımız ve Üyelerimizden Beklentilerimiz

Mesaj gönderen volkantasci » Cmt May 11, 2019 1:35 am

Yazılım Paylaşım Forum Ailesi,

Neden Böyle Bir Platform Kuruldu?
Forumlar, soru-cevap diyaloglarını ve tartışmaları basit ve mümkün kılan web platformlarıdır. Udemy'de bulunan kurslarımız hakkında sıklıkla gelen sorular ve hatta kendini tekrar eden sorular neticesinde bu işi daha kolay hale getirmek maksadıyla Yazılım Paylaşım Forumu'nu kurduk. Udemy, soru-cevap kısmında oldukça yetersiz bir araca sahipti. Bu sorunun aşılması ve öğrencilerin de kendi aralarında kolayca iletişime geçebilmesi açısından bu yola başvurduk.


Üyeler Ne Yapmalı?
Öncelikle forum kurallarını okumanızı istiyoruz. Her birimiz aklı başında insanlar olduğumuzdan kurallar kısmına pek çok şeyi yazmadık. Ancak elbette vicdanen kararlar alıyor ve üyeler hakkında gerektiği durumlarda işlem başlatıyoruz. (Kurallarda yer almasa bile)

Üyeler şunu asla unutmamalı, başkalarına ne kadar yardımcı olurlarsa kendileri de o kadar gelişeceklerdir. Dolayısı ile tarafımıza yöneltilen soruların cevaplarını biliyorsanız hiç çekinmeden cevaplayınız. Hatta biz cevaplamış olsak dahi sizler alternatif cevaplarınızı konuya yazınız.

Ve her şeyden önemlisi, SORUNUZ!
"Gerçeği aramak onu elde etmekten daha değerlidir" Albert Einstein
Kilitli